• درباره ما
سه‌شنبه ، ۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت: ۲۰:۱۴
تخفیف به بازنشستگان برای خرید خودروی لیزینگی | آغاز ثبت‌نام از ۱۱ شهریور
تخفیف به بازنشستگان برای خرید خودروی لیزینگی | آغاز ثبت‌نام از ۱۱ شهریور

اقتصاد > اقتصاد‌ ایران - همشهری آنلاین:معاون امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به طرح فروش لیزینگی خودروهای داخلی به بازنشستگان کشوری گفت: همزمان با فعال شدن این سامانه، نام‌نویسی متقاضیان از ۱۱ شهریور ماه آغاز می‌شود.

به گزارش ايرنا، محمود شهشهانی‌پور افزود: به منظور رفاه حال بازنشستگان و طبق توافق انجام شده با یکی از خودروسازان، این خودروها با قیمتی پایین‌تر از نرخ شرکت‌های لیزینگ، به بازنشستگان کشوری عرضه خواهد شد. وی ادامه داد: در فاز نخست، تعداد محدودی از خودروهای داخلی یکی از شرکت‌های خودروسازی با شرایط لیزینگ به متقاضیان واگذار می‌شود.

معاون اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به همه متقاضیان به صورت مرحله‌ای خودرو عرضه خواهد شد. شهشهانی‌پور، نرخ سود خودروهای واگذاری را پایین‌تر از قیمت بازار یعنی حداکثر 16 درصد عنوان کرد. وی تاکید کرد: بازنشستگان متقاضی از روز یاد شده می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.

ir برای خرید خودروهای لیزینگ ثبت نام کنند. معاون اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تعیین شیوه پرداخت اقساط خودروهای لیزینگی بسته به ضوابط حاکم بر خودروهای لیزینگی خواهد داشت. در حال حاضر یک میلیون و 324 هزار نفر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری هستند.